Blokujące się klipy po konwersji!!!

Odpowiedz


To pytanie służy do uniemożliwienia automatycznego wysyłania formularza przez boty spamujące.
Uśmieszki
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode jest włączony
[img] jest włączony
[flash] jest wyłączony
[url] jest włączony
Uśmieszki są włączone
Przegląd wątku
   

Rozszerz widok Przegląd wątku: Blokujące się klipy po konwersji!!!

Re: Blokujące się klipy po konwersji!!!

Post przez Harybald » 9 mar 2015, o 12:46

W głównej zakładce "Ogólne" - właściwości pojawiła się nowa opcja "odblokuj". Również kliknąłem na tę opcję, kliknąłem ok we właściwościach, lecz to nie dało żadnych efektów. Co mam z tym fantem zrobić?


Try out our free Testking what is gre and latest comptia Testking security+ study guide training courses to get high flying success in final and artinstitutesmiami exams

Re: Blokujące się klipy po konwersji!!!

Post przez Doom332 » 5 gru 2011, o 15:46

Dzięki, pomogło. Sprawdzałem w komputerze i okazało się, że System jest blokowany przez program advanced system care 4 Pro. Wszystko jest już ok. Dzięki za pomoc. I nic złego na myśli o waszym programie nie myślę. Sam używam wielu waszych produktów i jak dla mnie są najlepsze.

Pozdrawiam
Albert

Re: Blokujące się klipy po konwersji!!!

Post przez Scripter1 » 5 gru 2011, o 12:54

Twój problem nie jest związany z naszym programem.
Coś w twoim systemie blokuje ci te pliki, możliwe że explorator windows próbuje wczytać z nich miniaturkę i dlatego pliki te są blokowane.

Użyj programu Unlocker aby odblokować zablokowane pliki.

Blokujące się klipy po konwersji!!!

Post przez Doom332 » 5 gru 2011, o 12:12

Witam, zainstalowałem AllConverter to 3gp v1.2 i zacząłem konwertować klipy z formatu .mp4 do .3gp, lecz po zakończeniu konwersji nie mogę usunąć tych z rozszerzeniem .mp4. Wyłączałem program, bo wiem, że trzeba, jeśli się chce usunąć coś. Uruchamiałem komputer ponownie i ZONK. Wszedłem we właściwości jednego z klipów, kliknąłem zakładkę zabezpieczenia. Wygląda na to, że mój komputer zezwala na wszelkie kopiowanie itp plików. W głównej zakładce "Ogólne" - właściwości pojawiła się nowa opcja "odblokuj". Również kliknąłem na tę opcję, kliknąłem ok we właściwościach, lecz to nie dało żadnych efektów. Co mam z tym fantem zrobić?

Mam K-lite Codec Pack 7.1.0 Full + Real Alternative 2.0.2
Windows XP SP2

Góra