ALLPlayer 8.0 - piszcie tutaj o problemach i propozycjach

Odpowiedz


To pytanie służy do uniemożliwienia automatycznego wysyłania formularza przez boty spamujące.
Uśmieszki
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode jest włączony
[img] jest włączony
[flash] jest wyłączony
[url] jest włączony
Uśmieszki są włączone
Przegląd wątku
   

Rozszerz widok Przegląd wątku: ALLPlayer 8.0 - piszcie tutaj o problemach i propozycjach

Re: ALLPlayer 8.0 - piszcie tutaj o problemach i propozycjac

Post przez zedmen » 10 sie 2018, o 19:46

1. Wcześniej miałem OSD na ekranie odliczające czas do końca filmu. Teraz nie mogę tego znaleźć.
2. Ustawienie kontrastu powoduje zmianę kolorów.
3. Co z filtrem ac3 ?

Re: ALLPlayer 8.0 - piszcie tutaj o problemach i propozycjac

Post przez bialy500 » 9 sie 2018, o 09:42

mam chyba to samo co pisał ktoś wyżej, odkąd weszła nowa wersja z numerkiem 8 to filmy mi się zacinają, nie lecą płynnie tylko tak jakby "lagowały". Nawet jak jeszcze film nie będzie odpalony, tylko sam program i jeżdżę po nim myszką to mi tam wszystko się zacina i przeskakuje, to samo w ustawieniach i całym programie. Na innych programach tego problemu nie ma. Zgłaszałem to już kiedyś mailowo, kazano mi pobrać jeszcze raz program, bo rzekomo jakieś poprawki były ale dalej jest to samo.

Re: ALLPlayer 8.0 - piszcie tutaj o problemach i propozycjac

Post przez Xilajon » 11 lip 2018, o 15:20

Nie wiem czy nie zauważyłem, czy serio nikt nie wychwycił jeszcze problemu z edytorem napisów.
W starym allplayerze była opcja synchronizacji tekstu z aktualnym momentem na ekranie - tutaj dostajemy jedynie możliwośc przesunięcia całych napisów o sekunde w przód/tył, a jak chcemy synchronizować napisy z ekranem, to dzieje się to tylko dla zaznaczonej linijki. Reszta napisów pozostaje bez zmian, co jest według mnie strasznie niepraktyczne, ponieważ często potrzebujemy przesunąć całe napisy o np 0,3 0,5 sekundy. Pozdrawiam i liczę na szybki rozrost programu, bo od wersji 8.0 rzeczywiście program chodzi sprawniej, ale jeszcze trochę trzeba nad nim popracować :)

Re: ALLPlayer 8.0 - piszcie tutaj o problemach i propozycjac

Post przez vodaabyk » 27 cze 2018, o 19:43

U mnie identyczny problem.

Re: ALLPlayer 8.0 - piszcie tutaj o problemach i propozycjac

Post przez Goki » 27 cze 2018, o 00:06

Z jakiegoś powodu ALLPlayer rwie mi obraz na tv, nie rwie na monitorze, a wyłącznie na tv. Tyczy się to tylko ALLPlayera. Na innych działa wszystko normalnie. Na starej wersji, jeszcze poniżej 7, ładnie śmigał. Rwie identycznie jak np. w grach gdzie ma się wyłączony v-sync.

System Windows 10

Re: ALLPlayer 8.0 - piszcie tutaj o problemach i propozycjac

Post przez aaa » 25 cze 2018, o 11:28

prawde prawi, tylko kosz .NIe sa zainteresowani opiniami uzytkownikow tylko wplywami na konto, tak jak mundialowcy.
Kosz otwarty, badziew zutylizowany!!!!

Re: ALLPlayer 8.0 - piszcie tutaj o problemach i propozycjac

Post przez wib » 23 cze 2018, o 14:14

Tak jak to ujął poprzednik, bye bye allplayer. Również korzystam z niego od 20 lat, ale takich "numerów" jeszcze nie było. Wersja 8,0 i 8,1 nie działają u mnie, tzn. działają ale mogę sobie filmy z własnego dysku pooglądać - słabo. Wersja 7,7 nagle w trakcie oglądania torrenta nagle przestała działać i engine search zgłasza brak dostępu do internetu, i tak już pozostało. Tak v. 8,0 jak i 8,1 zainstalowały mi na przeglądarce nieskończoną ilość kart ze stroną startową Gazety Wyborczej - toż to hakerstwo. Wygląda na to, że jedynym powodem stworzenia "nowej" wersji allplayera, była chęć zwiększenia dochodów z reklam i strach o posądzenia o piractwo. Sorry, jeśli ktoś pisząc instalatora nie potrafi nawet podać numeru wersji i "wydaje" potworka który jest kompilacją programów innych twórców, nie jest dla mnie wiarygodny. Więc bye bye.

Re: ALLPlayer 8.0 - piszcie tutaj o problemach i propozycjac

Post przez ZawiedzionyUser » 9 cze 2018, o 00:55

Archi napisał/a:
działa qde, sprawdzimy:
- zapamiętywanie ostatniego filmu i położenia - trzeba w menu włączyć "Autoresume"


NIe wiem... może ja jestem ślepy, a może to dlatego ze jest środek nocy, ale ja żadnej funkcji "Autoresume" w menu nie widzę a przejrzałem je z 10 razy na wszystkich zakładkach... NIe wiem co mnie podkusiło aby w końcu zainstalować wersję 8.0 ale chyba po tylu latach używania Allplayera trzeba będzie się przerzucić na coś bardziej przyjaznego użytkownikowi, bo to co wydaliście na 20 rocznicę to gniot jakich mało. A szkoda bo używam Allplayera prawie od początku. Szkoda że chcąc przypodobać się użytkownikom mniej zaawansowanym zapomnieliście całkowicie o tych bardziej zaawansowanych. A wystarczyło jak ktoś to wcześniej napisał dorobić sekcję "Zaawansowane ustawienia" (tak jak to jest w każdym porządnym programie). Ale przejdźmy do szczegółów:
1) Jak już napisałem autoresume nie działa (nie widzę nawet takiej opcji pomimo usilnych prób jej odnalezienia po przeczytaniu tego posta)
2) Jak już ktoś napisał brak plików ini (pomocne w historii jakie filmy się obejrzało, mogło by być ustawiane jako opcja zaawansowana z ustawianą ścieżką dostępu, domyślnie wyłączona)
3) Automatyczne dobieranie napisów to jakaś porażka (ale to akurat nie jest mankament tylko tej wersji bo już w poprzednich nie działało to dobrze, ale jako że z resztą nie miałem problemów to mogłem to jakoś przeboleć) nie wiem na jakiej podstawie program dobiera napisy ale mam jeden katalog do filmów w którym jest kilka plików z napisami i do paru filmów Allplayer dobiera mi napisy w ogóle od innego filmu i to pomimo że za każdym razem w tych filmach WYŁĄCZAM napisy więc wygląda na to że tego ustawienia program też nie zapisuje, a jest to strasznie denerwujące jak za każdym razem wracając do oglądania filmu muszę ręcznie wyłączyć napisy (pomimo iż nazwa pliku z napisami KOMPLETNIE nie pokrywa się z nazwą pliku filmu: przykład film o nazwie pliku igrzyska śmierci napisy o nazwie pliku Independence.day.ressurgence w formacie srt, przy każdym starcie filmu muszę odznaczyć "pokazuj napisy" pomimo że zrobiłem to już tysiące razy)

Także po niemal 20 latach BYE BYE ALLPLAYER (chyba że uda mi się znaleźc gdzieś na dysku poprzednią wersję...)

Re: ALLPlayer 8.0 - piszcie tutaj o problemach i propozycjac

Post przez Przemek » 2 cze 2018, o 01:03

Nie działa korektor dźwięku :/

Góra