Wadliwe działanie ALLConverter PRO 2.0

Wszelkie problemy, instrukcje obsługi, propozycje rozbudowy tych nowych przydatnych programów...

• Witam, pobrałem z Waszej strony internetowej ALLConverter Pro 2.0 i zainstalowałem go w systemie Windows 10, do którego jest również przeznaczony. Zarejestrowałem go wpisując właściwy klucz, zakupiony wcześniej do wersji programu pod Windows 7. Niestety zainstalowany program działa wadliwie:

1. Nie ma polskiej wersji językowej, którą prezentujecie w instrukcji na Waszej stronie internetowej. Po wybraniu Settings i wybraniu przycisku Language przycisk ten znika - aż do kolejnego uruchomienia programu.

2. Podczas zamykania programu zawsze ukazuje się komunikat: "Program ALLConverterPro przestał działać" z komentarzem: "Program przestał działać poprawnie z powodu wystąpienia problemu. System Windows zamknie program i powiadomi Cię, jeśli istnieje dostępne rozwiązanie". Program wyłącza się dopiero po naciśnięciu przycisku komunikatu "Zamknij program".

W związku z powyższym uprzejmie proszę o podanie sposobów rozwiązania powyższych problemów z działaniem programu. Nadmieniam jednocześnie, że przeszukałem Waszą "POMOC" i skorzystałem z wyszukiwarki Google, aby usunąć wadliwe działanie programu - niestety bez rezultatu.
    owansan

• Dzień dobry. To wygląda na jednostkowy przypadek. Przeinstalowanie programu powinno pomóc.
    Maciek
    Pisarz

• Nie pomogło odinstalowanie programu ALLConverter PRO, pobranie najnowszej wersji z Waszej strony i ponowne jej zainstalowanie. I nie jest to przypadek jednostkowy - przynajmniej jeśli chodzi o brak polskiej wersji językowej: na różnych forach znalazłem kilka wpisów, że zakupienie programu nie opłacało się właśnie z powodu braku polskiego menu. I jeszcze jedno: jeśli mój przypadek jest odosobniony, to może wynika to z braku jakiegoś dodatkowego środowiska w Windows 10, np Java Script? A tak na marginesie byłoby bardzo wskazane podanie wymagań programu - tak, jak ma to miejsce w przypadku wielu gier. Wtedy sam użytkownik mógłby ocenić, czy program działa wadliwie z powodu braków jego komputera.
    owansan

Powrót do ALLConverter to: PRO/iPhone/PSP/3GP/AVI/MP4

Informacja