Wadliwe działanie ALLConverter PRO 2.0

Wszelkie problemy, instrukcje obsługi, propozycje rozbudowy tych nowych przydatnych programów...


 • Witam, pobrałem z Waszej strony internetowej ALLConverter Pro 2.0 i zainstalowałem go w systemie Windows 10, do którego jest również przeznaczony. Zarejestrowałem go wpisując właściwy klucz, zakupiony wcześniej do wersji programu pod Windows 7. Niestety zainstalowany program działa wadliwie:

  1. Nie ma polskiej wersji językowej, którą prezentujecie w instrukcji na Waszej stronie internetowej. Po wybraniu Settings i wybraniu przycisku Language przycisk ten znika - aż do kolejnego uruchomienia programu.

  2. Podczas zamykania programu zawsze ukazuje się komunikat: "Program ALLConverterPro przestał działać" z komentarzem: "Program przestał działać poprawnie z powodu wystąpienia problemu. System Windows zamknie program i powiadomi Cię, jeśli istnieje dostępne rozwiązanie". Program wyłącza się dopiero po naciśnięciu przycisku komunikatu "Zamknij program".

  W związku z powyższym uprzejmie proszę o podanie sposobów rozwiązania powyższych problemów z działaniem programu. Nadmieniam jednocześnie, że przeszukałem Waszą "POMOC" i skorzystałem z wyszukiwarki Google, aby usunąć wadliwe działanie programu - niestety bez rezultatu.
  owansan
    • Dzień dobry. To wygląda na jednostkowy przypadek. Przeinstalowanie programu powinno pomóc.
  Maciek
  Pisarz
   
  Posty: 30
  Dołączył(a): 10 paź 2008, o 10:15Powrót do ALLConverter to: PRO/iPhone/PSP/3GP/AVI/MP4
Informacja
 • Kto przegląda forum
 • Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość
cron