Strona 1 z 1

Wadliwe działanie ALLConverter PRO 2.0

PostNapisane: 20 mar 2017, o 17:28
przez owansan
Witam, pobrałem z Waszej strony internetowej ALLConverter Pro 2.0 i zainstalowałem go w systemie Windows 10, do którego jest również przeznaczony. Zarejestrowałem go wpisując właściwy klucz, zakupiony wcześniej do wersji programu pod Windows 7. Niestety zainstalowany program działa wadliwie:

1. Nie ma polskiej wersji językowej, którą prezentujecie w instrukcji na Waszej stronie internetowej. Po wybraniu Settings i wybraniu przycisku Language przycisk ten znika - aż do kolejnego uruchomienia programu.

2. Podczas zamykania programu zawsze ukazuje się komunikat: "Program ALLConverterPro przestał działać" z komentarzem: "Program przestał działać poprawnie z powodu wystąpienia problemu. System Windows zamknie program i powiadomi Cię, jeśli istnieje dostępne rozwiązanie". Program wyłącza się dopiero po naciśnięciu przycisku komunikatu "Zamknij program".

W związku z powyższym uprzejmie proszę o podanie sposobów rozwiązania powyższych problemów z działaniem programu. Nadmieniam jednocześnie, że przeszukałem Waszą "POMOC" i skorzystałem z wyszukiwarki Google, aby usunąć wadliwe działanie programu - niestety bez rezultatu.

Re: Wadliwe działanie ALLConverter PRO 2.0

PostNapisane: 27 mar 2017, o 06:37
przez Maciek
Dzień dobry. To wygląda na jednostkowy przypadek. Przeinstalowanie programu powinno pomóc.