ALLConverter To PSP

Wszelkie problemy, instrukcje obsługi, propozycje rozbudowy tych nowych przydatnych programów...
2 lis 2009, o 01:04

• Witam.

Jeżeli macie jakieś problemy lub propozycje piszcie tutaj - postaramy się je rozwiązać w kolejnych wersjach programu.
    Arczi
    Administrator

5 lis 2009, o 15:12

• Witam.
    Mój problem wygląda następująco, przerobiłem film bez żadnych kłopotów po czym chciałem przerobić następny ale po dodaniu napisów (o tym samym tytule) nie zostają dodane do filmu. Próbowałem z innymi filmami bez skutku. Instalowałem program na nowo, przywracałem system do chwili kiedy wszystko działało dobrze ale moje działania nie przynoszą żadnych rezultatów. Jakieś pomysły?
    JotBe_89

11 lis 2009, o 18:02

• czy ktos moze napisac krok po kroku jak sie uzywa ALL CONVERTER TO PSP? Albo ja cos robie nie tak albo to u mnie to nie dziala. Wybieram film klikajac na ikonke z kadrem i pasek postepu zaczyna sie przesowac a w okienku na interfejsie pojawia sie film. Zaraz po tym dodaje napisy klikajac na ikonke z kadrem i napisem "SUB". Jak minie caly czas trwania filmu to nie bardzo wiem co mam dalej zrobic. Ikona CONVERT jest nieaktywna
    galm
    Czytacz

11 lis 2009, o 18:59

• po załadowaniu filmu (ikonka z kadrem) jest on odtwarzany w okienku tylko w celu podglądu przed konwertowaniem. Wciśnięcie przycisku convert przerywa podgląd i zaczyna konwersję, powinien być on aktywny odrazu po załadowaniu filmu. Upewnij się że masz najświeższą wersję dostępną na naszej stronie (był zrobiony update choć nadal jest to wersja 1.0).
    Scripter1
    PowerUser

8 gru 2009, o 19:22

• przerabiam film tym programem, wrzucam na karte pamieci ale psp nie widzi wogole filmu, co robie zle ?
    garnett

9 gru 2009, o 01:03

• zły format karty pamięci?

inne filmy na karcie działają?
    Arczi
    Administrator

9 gru 2009, o 21:10

• galm napisał(a):czy ktos moze napisac krok po kroku jak sie uzywa ALL CONVERTER TO PSP? Albo ja cos robie nie tak albo to u mnie to nie dziala. Wybieram film klikajac na ikonke z kadrem i pasek postepu zaczyna sie przesowac a w okienku na interfejsie pojawia sie film. Zaraz po tym dodaje napisy klikajac na ikonke z kadrem i napisem "SUB". Jak minie caly czas trwania filmu to nie bardzo wiem co mam dalej zrobic. Ikona CONVERT jest nieaktywna

Mam to samo - przycisk CONVERT jest nieaktywny. Korzystam z Win7 64bit, kodeki to K-Lite codec pack 5.4.4 standard.

EDIT:
    I zróbcie coś z tymi kodami na forum, bo tego nie daje się rozszyfrować :!:
    krymtON

10 gru 2009, o 13:33

• Może masz powiększoną czcionkę ekranową? Niestety jest błąd i w Win7 przy powiększonej czcionce klawisze gdzieś się przestawiają po całym oknie, a nawet znikają - ten błąd niedługo będzie poprawiony w kolejnych wersjach.

PS. Rozszalałe kody capcha -poprawione :geek:
    Arczi
    Administrator

30 gru 2009, o 09:35

• Arczi napisał(a):zły format karty pamięci?

inne filmy na karcie działają?

Art ODP: Musisz utworzyć folder Video w głównym katalogu karty pamięci i tam wrzucić film. Jeżeli tego nie zrobisz lub utworzysz katalog gdzie indziej lub o innej nazwie - to PSP nie będzie widział pliku mp4. :D
    Art

30 gru 2009, o 09:43

• Konwersja pliku dokonana ale dźwięk został stracił synchronizację i w stosunku do obrazu video wyprzedza go o ponad 5 sekund co w praktyce oznacza iż nie da się oglądać filmu. Dlaczego czy ktoś może pomóc?
    Plik konwertowany to: Ratatuj[2007]DvDrip[Ac3][Lektor Pl]-KsR.cd1

Poza tym czas konwersji!! - tyle samo co czas filmu - czy tak miało być? :?
    Art

Następna strona

Powrót do ALLConverter to: PRO/iPhone/PSP/3GP/AVI/MP4

Informacja