ALLConverter To PSP

Wszelkie problemy, instrukcje obsługi, propozycje rozbudowy tych nowych przydatnych programów...
28 kwi 2010, o 19:30

• Arczi napisał(a):DVD? odtwarzał sie ten film w oknie podglądu? DVD jak DVD nie da sie przekonwertować ale możemy z płyty wybrać plik VOB z filmem.

Próbowałem obu opcji. Przy uruchomieniu PSP converter z menu kontekstowego film odtwarzał się w oknie podglądu (małym okienku w konsolce), ale przycisk "Convert" nadal pozostawał nieaktywny. Przy wybraniu pliku vob było podobnie, tak przy okazji - nie mogę wybrać do odtwarzania wszystkich plików z plyty, czy to oznacza, że mam konwertować jeden plik po drugim (jak juz by zadziałało)?
    Kris

6 maja 2010, o 17:11

• Nie każdy plik VOB na płycie DVD to film

Zazwyczaj jeden największy plik VOB to cały film.
    Arczi
    Administrator

12 maja 2010, o 08:34

• A ja dla odmiany mam propozycję ulepszenia.
    Często zdarza się konwertować wiele krótkich filmów, a konwertowanie ich jeden po drugim jest uciążliwe. Proponuje umieścić w programie kolejkę plików do konwersji.
    SilverEye

1 cze 2010, o 15:48

• u mnie jest tak ze konwertuje film i z 1:51 min tworzy sie film trwajacy zaledwie 49 min.Co robic????
    gosc

9 cze 2010, o 22:45

• a ja nadal nie wiem jak sie korzysta z tego programu. po wcisnieciu convert i gdy jest 100% ukonczenia nie wiem co dalej mam robic
    Gość

30 lip 2010, o 01:10

• Witam, przerabiam kolejny film z napisami, bez napisów, próbowałem juz wszystkiego. Niestety za każdym razem po zgraniu pliku na PSP do folderu VIDEO ukazuje sie napis "Corrupted data". Próbowałem na 2 różnych kartach pamięci i za każdym razem to samo. Jadę jutro na wakacje, chciałbym przerobić kilka filmów, proszę o szybką pomoc.
    lelewel

10 sie 2010, o 20:20

• Dobra. Mój problem polega na tym, że po raz chyba już 5 z rzędu staram się przegrać film na psp.
    Cóż. Zawsze złe programy, albo to płatne, choć też bywało, że nie rozumiałam ich...
    Dobra, wracając do sedna.
    Dziś pobrałam ten program. Ok. Fajnie.
    Odcinek serialu, 22 minuty z sekundami.
    Skonwertował się cały. Jupi i t p.
    Nie odnajduje mi go. Mam folder odpowiedni w psp i w ogóle...
    Misch

21 sie 2010, o 17:15

• [quote="Misch"]Dobra. Mój problem polega na tym, że po raz chyba już 5 z rzędu staram się przegrać film na psp.
    Cóż. Zawsze złe programy, albo to płatne, choć też bywało, że nie rozumiałam ich...
    Dobra, wracając do sedna.
    Dziś pobrałam ten program. Ok. Fajnie.
    Odcinek serialu, 22 minuty z sekundami.
    Skonwertował się cały. Jupi i t p.
    Nie odnajduje mi go. Mam folder odpowiedni w psp i w ogóle...[/

Mam to samo konwertuje film a po zakończeniu i odłączeniu od kompa psp go nie wykrywa :x mam Memory stick pro duo
    Naster

1 wrz 2010, o 12:08

• używam najnowszej wersji programu , i po podpaleniu go włącza się przeglądarka ze stroną ze mam stara wersje , da się na to coś poradzić?
    j3acek

9 wrz 2010, o 21:03

• dzisiaj bedzie nowa wersja :-/)
    Arczi
    Administrator

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do ALLConverter to: PRO/iPhone/PSP/3GP/AVI/MP4

Informacja