ALLConverter To PSP

Wszelkie problemy, instrukcje obsługi, propozycje rozbudowy tych nowych przydatnych programów...
11 wrz 2010, o 09:58

• już jest
    Maciek
    Pisarz

1 paź 2010, o 16:03

• Witam

Od kilku dni walczę z konwersją filmów do PSP (mp4) i wpadł mi w ręce Wasz programik. Musze przyznać że jakość filmów (i dźwięku) po konwersji jest zdumiewająca.
    Jednak niestety, teraz łyżka dziegciu, Wasz program popełnia jeden ale zasadniczy grzech : gubi Aspect Ratio.
    Filmy kinowe najczęściej mają format inny niż 16/9 a Wasz konwerter zawsze konwertuje do 480/272 tj 16/9.
    Macie prawie idealny produkt - jednak proszę Was abyście :
    - bądź dodali opcję wyboru docelowej rozdzielczości (szczególnie pionowej)
    - bądź zachowywali oryg. aspect ratio poprzez wyliczenie rozdzielczości pionowej proporcjonalnie do źródła.
    Przykład : film oryginalnie w rozdzielczości 624/256 ->po konwersji 480/272 a powinno być 480/196. Oznacza to oczywiście brak pełnego wypełnienia ekranu psp ale zapewnia zgodność proporcji.
    Dla chcących wykorzystać cały ekran, można ewentualnie zrezygnować z wyliczania rozdzielczości pionowej (pozioma zawsze równa 480), a wyliczyć crop poziomu dla stałej rozdzielczości pionowej (272) - co umożliwi zachowanie proporcji.
    Trochę się rozpisałem, ale mam nadzieje że wyraziłem się na tyle jasno że skumacie o co mi biega.
    Dla tych którzy się zgubili :? w moich wywodach : żeby kółko było kółkiem a nie owalem :D .
    To na razie tyle

Pzdr i oczekuję na odzew
    enjoy_psp
    Czytacz

7 paź 2010, o 11:23

• W przygotowaniu jest nowy ALLConverter Pro który będzie dawał możliwość określenia niemal wszystkich podstawowych parametrów pliku po konwersji (oczywiście będzie miał też gotowe predefiniowane ustawienia).
    Scripter1
    PowerUser

24 maja 2011, o 12:53

• Witam,
    Używam tego programu, ale mam problem z polskimi znakami, otóż przy konwersji zamiast polskich znaków mam "inne znaki - krzaki". Czy ktoś wie w czym leży problem? Jak to mogę ustawić?
    Pozdrawiam
    viki

24 maja 2011, o 15:30

• W jakim formacie i jakim kodowaniu masz zapisany plik napisów?
    Scripter1
    PowerUser

3 lip 2011, o 17:05

• Scripter1 napisał(a):W jakim formacie i jakim kodowaniu masz zapisany plik napisów?

A w jakim fomrmacie powinien być i w jakim kodowaniu? TYeż mnie problem dotyczy. Napisy ... standart w pliku txt a z kodowaniem to nawet nie wiem o co chodzi. Może jest jakaś lista kompatybilności i instrukcja która pomoże, bo napisy do "6 feet under" z napiprojektu wlasnie przerabia bez ogonków zamieniajac je na jakies wydziwiasy
    GoRo

5 sie 2011, o 17:46

• Witam przy checi skonwertowania na wyzsza mjakosc filmu wyskakuje taki komunikat error while opening encoder for output stream #0,0 video maybe incorrect parameters such a bit rate ,rate width or height,please check error log message to find out more detail information co to jest?
    Gość

8 sie 2011, o 10:01

• MI jest tak convertuje bez problemu lecz nie wiem gdzie jest zconvertowany film już wcześniej zrobiłem folder video.Gdy daje allconverter (folder) mam tam coś takiego Unins000 to jest to?. Lecz gdy to daje do foldery VIDEO nic nie mam help!!! :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :cry:
    Zysku234567

8 sie 2011, o 12:01

• Przekonwertowany film jest w tym samym katalogu, w którym jest film (w nazwie tylko jest dodane słowo ALLConverter)
    Arczi
    Administrator

Poprzednia strona

Powrót do ALLConverter to: PRO/iPhone/PSP/3GP/AVI/MP4

Informacja