Jeżeli komuś nie działa PILOT prosimy o kontakt

13 kwi 2014, o 14:46

• Aplikacja wlacza sie bez problemu, z polaczeniem tez wszystko ok, tyle ze sam pilot nie chce dzialac (kursor, klawiatura, przesyl danych dzialaja). telefon sony xperia j android 4.0.4
    japkoo
    Czytacz

• Galaxy s5, and 4.4
    Apka uruchamia lecz w żaden sposób nie chce się połączyć z komputerem.
    po kilu restartach apki wyskakuje błąd i się wyłącza na tel.
    nzg

• Pentagram Quadra 7 ultra slim, pilot zawiesza tablet, nie uruchamiając usługi
    oczarek

• Proszę o informacje:
    1. jaki problem: pilot nie działa przez WiFi
    2. jaka wersja Androida 4.1.2
    3. model telefonu/tabletu smartfon mPhone NEXT
    4. czy telefon i komputer są w tej samej sieci? tak
    5. czy program na PC nie jest blokowany przez firewall/antywirusa? nie jest
    6. jaki windows 7
    7. czy router jest od jakiejś kablówki nie
    Zenon

• 1: Po wpisaniu w ustawiniach IP koputera, które jest podane w AllPlayer Pilot i kliknięciu przycisku "Połącz" nić się nie dzieje...
    2: Android 4.1
    3: Tablet Lark Fre Me
    4: Tak, ta sama sieć
    5: Przez antywirusa nie a Firewall musze sprawdzić
    6: Windows 7: zwykły router zakupiony na Allegro.
    CrackiN
    Czytacz

• Nie chce się włączyć aplikacja (czarny ekran z którego za chwilę wychodzi ) android 2.2
    Rafał

• Na moim samsungu s4 (android 4.4.2) tez mialem problem z polaczenie z laptopem ale wystarczylo wylaczyc zapore systemu i antywirusa na chwile wtedy bez problemu urzadzenie polaczylo sie z laptopem :) po ponownym wlaczeniu zapory i antywirusa wszystko dziala sprawnie i nadal laczy :) wiec sprawdzcie czy to na pewno nie antywirus lub zapora :)
    Młody

• Nie wiem czy to błąd programu, czy też nie. Po wyłączeniu pilota nie zapamiętuje adresu IP, jest to dość uciążliwe. Piszę tu gdyż nie znalazłem działu "sugestie" ;)
    Zak

• Niestety ale wypuściliście na rynek crap. Po włączeniu AllPlayera i próbie zrobienia czegokolwiek z pilota wszystko się wiesza a android wyrzuca komunikat o zamknięciu aplikacji. Widocznie nie przetestowaliście tego do końca a szkoda, bo superfunkcjonalnie zrobiliście tą apkę. Proponuję jeszcze dodać automatyczną klawiaturę po szerokości telefonu :)
    dlt

• Zainstalowałem aplikacje na komputerze i laptopie, ale nic nie działa, w ogóle się nie widzą, obie są cały czas "offline".

Telefon:
    HUAWEI G526-L11
    Android 4.1.2

Komputer:
    Windows 8.1 pro
    4-rdzeniowy Intel Core i7
    16GB RAM
    Zainstalowane wszystkie możliwe aktualizacje i sterowniki (w wersji stabilnej)
    Wyłączyłem Antywirusa, zaporę oraz Hamachi. Pilot wykrywa wtedy realne IP komputera, a nie to ustawione przez Hamachi ;)
    Usiłowałem ręcznie odblokować port 8889. Próbowałem połączenia na innym porcie.
    Próbowałem połączyć się za pośrednictwem innego rutera (u kolegi).

Co jeszcze mogę zrobić? :/
    Soltys

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do ALLPlayer 1.0 i Pilot do ALLPlayera dla Android

Informacja