Jeżeli komuś nie działa PILOT prosimy o kontakt

• Co z tym zacinaniem, wszystko ladnie działa, ale po paru akcjach na pilocie nagle wyskakuje "program all player przestał działac"

PC: windows 8.1
    tel: galaxy s3

znalazl ktoś na to sposób, widzę, że nei jestem sam z tym błędem ? :/
    Kubbba

• mam lg p500 wersja androida 2.3.3 po ściągnięciu allplayer pilot i zainstalowaniu na telefonie aplikacja nie uruchamia się pojawia się przez chwile czarny ekran po czym znika proszę o pomoc
    maslo

• Problem z Pilotem na SAMSUNG GT-B7510 Android 2.3.6 po włączeniu czarny ekran i się wyłącza.
    czita

• nitros5 napisał(a):Po wpisaniu odpowiedniego IP takiego jak na komputerze podaje program, telefon nie łączy się wgl, zero reakcji nawet po kliknięciu guzika "Połącz". Telefon to HTC Desire X z wgranym systemem android w wersji 4.1.2 oraz HTC Sense 5.0, sprawdzałem też na Samsung Galaxy Ace 2 i także zero reakcji. Proszę o pomoc.
    Kamil PR

• Model tel: LG Nexus 4
    System: Android 5.0 Lollipop
    Wcześniej pilot działał. Po aktualizacji systemu wyskakuje czarny ekran i wywala z aplikacji.
    TorbaBorba

• Witam,
    telefon nie łączy się z komputerem
    tel. LG Swift L7 II
    Android 4.1.2
    PC - win7

pomimo kilkukrotnej intalacji i deinstalacji aplikacji na obu urządzeniach wciąż telefon jest offline. Aplikacja jest dodana jako zaufana w Kasperskim. Może trzeba zmienić coś w ustawieniach routera?
    Chester07

• Pilot po kilku użyciach kraszuje system, allplayer wyłącza sie tak samo z apk'ą na telefonie:

Sprawdzane na:
    HP Pavilion TouchSmart Windows 8.1 x64
    Sony Xperia E3 i Samasung Galaxy Trend

ps. Moze jakaś aktualizacja?? :)
    pshypadek

• pilot nie uruchamia allplayera v6.0 jedyne co działa to myszka ale tez nie zawsze
    telefon samsung galaxy S3 android 4,3
    komputer windows 7 antywirus awast
    na androidzie wersja pilota 1.0
    na laptopie pilot 1.2
    oba urzadzenia działaja w tej samej sieci wifi
    w allplayer w ustawieniach zaznaczyłem zezwolenie na działanie pilota
    dudekos
    Czytacz

• Połączenie przez WiFi działa (tzn. działa pilot) na smartfonie mam nieaktywne przyciski myszy, klawiatury i przesyłu plików.
    Android 4.1.2. Zainstalowany na PC Allplayer i AllRemote.
    JacekDut

• bumekm napisał(a):Xperia Arc S. Android wersja 4.0.4. Pilot nie łączy się z komputerem mimo poprawnego adresu IP i portu. Przez internet również nie działa.
    Gość

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do ALLPlayer 1.0 i Pilot do ALLPlayera dla Android

Informacja