Jeżeli komuś nie działa PILOT prosimy o kontakt

• Samsung Galaxy S5
    Android 5.0

Uruchamiam ALLPlayer Remote - i wyskakuje od razu blad.

Aplikacja ALLPlayer Remote została zatrzymana.

Prosze o rozwiazanie problemu. Moj adres mailowy adenet2007@mail.com
    adenet2007@gmail.com

• 1. Na telefonie od razu wyskakuje błąd: "Aplikacja AllPlayer Remote została zatrzymana".
    2. 5.0
    3. Samsung Galaxy S5
    5. Nie.
    6. Windows 7
    7. Nie.
    Mateusz22

• Witam,
    samung s4 mini, android 4.4.2
    Win 7

Wpisuje mi z automatu inny numer IP - różnica 1 cyfry. Nie mogę tego zmienić ręcznie.

Spróbowałem drugiej opcji - wysłałem sms, dostałem kod, wpisałem go w telefonie i w kompie. Teraz aplikacja w kompie pokazuje, że połaczony, a w telefonie, że niepołączony (klikałem połącz).
    Łukasz

• Witam!

Posiadam Motorolę Moto G pierwszej generacji z androidem 5.0.2 Lollipop. Aplikacja pilota na telefonie w wersji darmowej(FREE) uruchamia się jako czarny ekran i po sekundzie wyłącza się a w menedżerze śladu nie ma odpalonej aplikacji ALLPlayer Pilot FREE.. Proszę o pomoc
    ridick1994

• 1. Wcale się nie uruchamia na telefonie.
    2. Android 5.0.1
    3. LG Nexus 4
    4. Tak
    5. Nie
    6. 8.1
    7. UPC

Dziękuję za pomoc.
    matsky54

• Pilot przestał się uruchamiać. Sony Xperia Z3 Android 5.0.2 puki był android 4.... było ok.
    Krzysiek

• Z3 compact- Android 5.0.2- tylko czarny ekran na chwilke dostaje i koniec- czytalem gdzies ze macie jakas wersje ktora mozna od Was sciagnac aby przetestowac- czy to juz nie aktualne ??
    Rafal

• U mnie po zainstakowaniu od razu wyskakuje blad i aplikacja sie zamyka. Galaxy S4, android 5.0.1
    mój mail to piwowarczyk90@gmail.com. Wyslalem tez raport błędu
    Piwos

• Komputer: Laptop Sony Vaio z windows 8 - pilot włącza się bez problemu.
    Telefon: Sony Xperia Z3 android 5.0.2 - czarny ekran i od razu się wyłącza.
    Jest już jakieś rozwiązanie? Proszę o kontakt j_bundz@o2.pl
    j_bundz@o2.pl

• Witam.U mnie na telefonie samsung s4 wszystko chodzi.Pilot chodzi wszystko ok.Wlaczylem udostepnienie internetu Router wi-fi i wszystko zaczelo smigac.A nikt tego wczesniej nie pisal.Takie moje pytanie do administratora programu,czy nie lepiej zrobic poprzez zwykle polaczenie wi-fi telefon-komputer.Ja nie chce udostepniac przez ruter wi-fi,poniewaz komputer czesto robi aktualizacje a ja pracuje zagranica i korzystam z polskiego numer w ktorym mam 2GB internetu miesiecznie w UE.Pozdrawiam
    maniekkg
    Czytacz

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do ALLPlayer 1.0 i Pilot do ALLPlayera dla Android

Informacja