Jeżeli komuś nie działa PILOT prosimy o kontakt

• Thomson144 napisał(a):Mam galaxy mini 2 z androidem 2.3.6.. Po wpisaniu kodu na pilocie w telefonie pisze Online WiFi a w komputerze pisze Rozłączony (Wi-Fi). Nie wiem dlaczego , ale ALL Player wyszukał mi całkiem inne IP niż mam na prawdę.. pomóżcie bo nie na marne wysyłałem sms.. :) Pozdrawiam

po wpisaniu kodu trzeba przełączyć na połączenie przez internet i w telefonie i na PC - kod nie jest potrzebny przy połączeniu przez wifi.
    Arczi
    Administrator

• W aplikacji na tablecie samsung galaxy tab 2 (gt-p5100) z androidem 4.1.1 nie działa myszka touchpad, można przechodzić pomiędzy wszystkimi zakładkami (które działają), ale nie reaguje na zakładkę z myszką. Da się to przeskoczyć?
    radzwi

• Posiadam Samsung Galaxy s3,
    Android 4.3
    Wszystko pięknie się włączyło i połączyło za pierwszym uruchomieniem na tel. TouchPad tylko strasznie szalał.
    Niestety aplikacja drugi raz po wyjściu już za nic w świecie nie chce się ponownie uruchomić :(
    BooA

• A ja nie mogę znaleźć pilota na android market tylko na google play problem w tym że mam android market
    hubert

• Oba programy uruchomione(na PC i kom), w sieci domowej nie mogą się połączyć.
    Win7 + nod7
    tel Samsung S Advance android 2.3
    kazet

• Witam
    Aplikacja na telefonie jak i komputerze uruchamia sie normalnie, adres ip jak i port wpisane poprawnie, jednak cały czas offline. antywirus i firewall wyłaczone. telefon htc one z android 4.4.2, laptop z windows 8 x64 pro
    Pozdrawiam
    Gradek

• tak naprawdę urządzenia powinny się same wykryć bez wpisywania IP

1. czy telefon i komputer są w tej samej sieci?
    2. czy program na PC nie jest blokowany przez firewall/antywirusa?
    pamiętajmy że jest firewall windowsowy i możliwe dodatkowy program

3. jaki windows (XP, 7, 8, 8.1)?
    4. czy router jest od jakiejś kablówki (np. Dialog, Multimedia) i jakiej?
    Arczi
    Administrator

• Witam,
    Aplikacja w trakcie uruchamiania zostaje zatrzymana.
    Galaxy Tab 3, 3G 10.1"
    Android 4.2.2, PDA: P5200XXUANB4
    A co ciekawe na Galaxy S3 z Androidem 4.3 działa bezproblemowo.
    Pozdrawiam,
    B.
    bjd

• [quote="Arczi"]Jeżeli komuś nie działa PILOT prosimy o kontakt.

Prosimy o informacje:
    1. jaki problem (wcale się nie uruchamia aplikacja na telefonie/tablecie, lub może wyskakuje jakiś błąd?)
    urioza

• Witam!
    mam problem z uruchomieniem aplikacji w telefonie,mój telefon to LG-E460
    urioza

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do ALLPlayer 1.0 i Pilot do ALLPlayera dla Android

Informacja