Stream Connect Error

Najnowszy ALLPlayer, życzymy mało problemów, ale jak jakieś znajdziecie to je naprawimy!
23 kwi 2016, o 22:15

• Witam. Pobrałem ten programik z nadzieją,że skończą się kłopoty z wstawaniem co 20 minut do kompa i włączaniem kolejnego odcinka serialu wieczorem. Jednak gdy próbuję odtworzyć film z linku URL wyskakuję Stream Connect Error.. ;/ Męczę się już 2h i nie mam pojęcia co już robić :(
    Z góry dziękuję za pomoc :)
    TafiT

20 gru 2016, o 15:20

• Cześć, mam problem z odtwarzaniem materiału z Youtuba, komunikat wyświetla się taki sam jak koledze wyżej:Stream Connect Error, a gdy chcę obejrzeć darmowy film z internetu to otwiera mi zasoby mojego komputera.
    Ktoś ma wiedzę jak to naprawić?
    Sprawdziłem kodeki i Player pisze, że wszystko ok.
    Będę wdzięczny za pomoc, bo wczoraj 1,5 h nad tym siedziałem i nic nie wymyśliłem, w sieci też nic nie znalazłem.
    Pozdrawiam
    grodzio
    Problem

3 sty 2017, o 00:09

• Jacy tu Wszyscy są pomocni, łącznie z twórcami. Dzięki
    grodzio
    Problem

16 sty 2017, o 21:06

• YouTube nie pozwala na odtwarzanie ich materiałów w np. naszym playerze dlatego nie możemy wspierać takiej opcji :-(
    Arczi
    Administrator

10 sie 2017, o 01:16

• ...następny który czuje się jak monopolista - może mu tak parę melonów w euro kary zaserwować to mu piórka opadną :!:
    obserwator

Powrót do ALLPlayer 6.9-7.3 - problemy i propozycje...

Informacja