pojawiające sie drugie okno active movie window

Najnowszy ALLPlayer, życzymy mało problemów, ale jak jakieś znajdziecie to je naprawimy!

• Witam serdecznie,
    jestem nowym użytkownikiem forum i chciałbym podzielić się spostrzeżeniami dotyczącymi problemu z pojawiający się drugim oknem Active Movie Window oraz "potrzebny kodek to: AVC" . Wymienione problemy pojawiły się na moim sprzęcie dwukrotnie po aktualizacji sytemu Windows 10, za pierwszym razem była to kompilacja 1703 kolejny to kompilacja z przed kilku dni 1709. Mój sprzęt to laptop Lenovo B50-80 z dwoma kartami graficznymi na pokładzie, pierwsza to interga Intel HD Graphics 5500 druga to AMD Radeon R5 M330. Problem wydaje się być powiązany z aktualizacją sterowników do najnowszej wersji które są pobierane wraz z aktualizacją systemu Windows. Dla mnie jedynym ratunkiem było przywrócenie poprzedniej wersji systemu. Tu moja prośba do administratora forum, może to naprowadzi na rozwiązanie problemu dotyczącego drugiego okna AMW, być może jest to związane tylko z kartami Radeon ? Czy ktoś z użytkowników mógłby konstruktywnie, bez obrażania administratora i twórców programu, napisać czy ten problem pojawia się również na kartach Nvidia i innych systemach windows 7 i 8.1.
    Gonin
    Czytacz

• Witam! Mam Windows 10 oraz karty graficzne Intel(R) HD Graphics 5500 oraz NVIDIA GeForce 920M. Problem z activemovie window pojawił się u mnie po wyłączeniu w Menadżerze urządzeń karty Intela. Kiedy ponownie włączyłem kartę drugie okienko zniknęło i film został odtworzony w AllPlayer`ze normalnie. Może się komuś przyda ta informacja.
    Pozdrawiam.
    zu22st

• Witam,
    Żadne z powyższych rozwiązań się u mnie nie sprawdziło
    Nawet starsze wersje AllPlayera dają ten sam efekt - active movie window

na komputerze mam: windows 10, karta AMD Radeon r5 330m, najnowsza wersja sterownikow do karty
    Meg

Poprzednia strona

Powrót do ALLPlayer 6.9-7.7 - problemy i propozycje...

Informacja