pojawiające sie drugie okno active movie window

Najnowszy ALLPlayer, życzymy mało problemów, ale jak jakieś znajdziecie to je naprawimy!

• Jak w tytule po zaktualizowaniu sterownika karty graficznej pojawia się drugie okno AMW a na allplayer słychać tylko głos.
    fazi83

• Witam.

Prawdopodobnie plik sterownika jest jednak nieaktualny. Proszę spróbować znaleźć najnowsze sterowniki do karty graficznej.
    Marcin
    Administrator

• Mam dokładnie do samo a plik sterownika karty graficznej jest najnowszy. Na tym samym komputerze i sterowniku AllPlayer działał.
    Zmuszony zostałem niestety do reinstalacji całego systemu od podstaw. Po aktualizacji wszystkich sterowników wszystko jest OK. A AllPlayer, który kiedyś działał teraz nie chce! Z filmami o rozszerzeniu FLV nie ma problemu wszystko działa, natomiast filmy MP4 powodują otwarcie drugiego okna active movie window.
    Pomożecie?
    KrisBul
    Czytacz

• Czy istnieje jakieś rozwiązanie tego problemu? Mam to samo u siebie od paru dni.
    Mikolaj

• Sprawdźcie proszę, czy przełączenie tej opcji rozwiązuje problem:

allplayer.png
    allplayer.png (67.19 KiB) Przeglądane 638 razy
    Marcin
    Administrator

• Witam
    Zainstalowałeajm właśnie AllPlayer i mam podobny problem Kodeki oraz stery do grafiki najnowsze.Proszę o pomoc
    arrczi84

• No i jest wątek i obsługa forum i osoby odpowiadające za to całe oprogramowanie, nie raczy rozwiązać tego problemy. Albo napisać jak to rozwiązać. Bo w najnowszej wersji 7.4 też występuje. Ale tym razem program nie raczy w ogóle wystartować po raz drugi gdy się zawiesi na tym drugim oknie i trzeba go wyłączyć menadżerem zadań. Używam tego programu od samego początku jego istnienia, gdy tylko pojawił się w sieci. I były czasami potknięcia. Ale to to już przesada. Z niecierpliwością czekam aż wyrośnie konkurencja na rynku, by z radością się przesiąść.
    kicior02

Powrót do ALLPlayer 6.9-7.5 - problemy i propozycje...

Informacja