Błąd połączenia z internetem!

Najnowszy ALLPlayer, życzymy mało problemów, ale jak jakieś znajdziecie to je naprawimy!

• Odkąd pojawiły się problemy ze stroną allplayera (awaria?) i nie można było jej otworzyć (kilka dni temu), w tym czasie nastąpiły problemy z połączeniem odtwarzacza z internetem (przy próbie pobrania napisów pojawia się "Błąd połączenia z internetem). Nie wiem czy to tylko przypadkowy zbieg okoliczności w czasie, ale do tej pory są problemy i nie mogę pobierać żadnych napisów :(
    PS. Nic nie zmieniałem w ustawieniach, a w zaporze program cały czas miał i ma dostęp do neta...
    maxwell
    Problem

• U mnie problem dokładnie ten sam , czy ktoś już rozwiązał ten problem ?
    Gość

• Problemu nadal nikt nie rozwiązał, a brak reakcji ze strony Adminów oznacza, że szybko to nie nastąpi (sam serwis nie działał chyba ze 3 dni!).
    Pozostaje zmienić odtwarzacz na taki, który również wyszukuje napisy. Na razie udało mi się znaleźć Dziobasa, ale on wyszukuje tylko na dwóch serwisach (nie szuka na napisy.pl). Znacie jeszcze inne odtwarzacze wyszukujące napisy i godne polecenia?
    maxwell
    Problem

• U mnie już działa, a jeszcze kilka godzin temu miałem to samo co Ty.
    Vuko

• Potwierdzam napisy już są pobieranie przez program. Mimo to Ktoś z twórców programu powinien się odnieść do całej sytuacji z brakiem możliwości połączenia z internetem tego programu i powiadomić o tym odrazu . A tutaj widać że lepiej to przemilczeć ( może nikt nie zauważy a jakoś to będzie i ludzie zapomną )
    Widać że jeszcze dużo brakuje twórcom programu do stawiania wielkich kroków w wielkim świecie i informowania na bieżąco użytkowników o zaistniałych sytuacjach czy problemach .
    Gość

• Ok, dzięki za info! ;) Właśnie przed chwilą sprawdziłem i u mnie też już ruszyło (pobieranie napisów), ale... sprawdzaliście w opcjach Narzędzia/Pobierz brakujące kodeki??? Bo u mnie tam nadal nie łączy z netem (i np. nie można sprawdzić aktualizacji), choć napisy rzeczywiście już wyszukuje. Może za jakiś czas i tam ruszy...
    W każdym razie popieram uwagę Przedmówcy, że twórcy programu wolą udawać, że nic się nie dzieje :/ Wysłałem im też wcześniej to zgłoszenie (przez formularz), ale oczywiście tą drogą też żadnej odpowiedzi...
    maxwell
    Problem

• U mnie działa tylko samo pobieranie napisów , w opcji pobierania kodeków jest nadal błąd połączenia z internetem.

Widać że nie dowiemy się nic od twórców na bieżąco co się dzieje . Chyba wolą to przemilczeć , jeśli na forum nie dostajemy odpowiedzi to tym bardziej nie spodziewałbym się odpowiedzi po wysłaniu formularza zgłoszenia , ja już wysyłałem na ten formularz kilka rożnych zgłoszeń i nigdy nie było odpowiedzi zwrotnej . Wydaje się ze ten formularz to jest tylko po to żeby to ładnie wyglądało ( bo każda strona w internecie praktycznie ma takie opcje wiec i tutaj tez musi być ) , a praktyka pokazuje ze to tylko na pokaz . Odpowiedź pewnie by była jeśli jakieś pismo branżowe by się tym interesowało i było by o tym głośno , wtedy musieli by zareagować . A tak widać jak się podchodzi do zwykłego użytkownika .
    Gość

• Wiesz, wykupili sobie reklamę (i opłacili "testy pod siebie") chyba we wszystkich pismach branżowych, więc nie liczyłbym na obiektywizm i reakcję tychże pism :/
    Kiedyś faktycznie Allplayer był niezły i byłem z niego zadowolony, ale im bardziej zaczęli "ulepszać", tym więcej problemów zaczęło się pojawiać. Najpierw wcisnęli w aktualizację sponsorowaną stronę startową (o ile pamiętam "gazeta.pl") i wtedy odtwarzacz zaczął mi się zacinać i nie dalo się z niego skorzystać. Ale wtedy jeszcze trafiłem na kogoś życzliwego z obsługi, który poradził mi instalować z ustawieniami użytkownika (a nie "zalecane"), bez wyrażania zgody na ustawienie tej strony startowej i rzeczywiście pomogło. I od tamtej pory wszystkie aktualizacje instaluję bez zgody na tę startówkę, więc przynajmniej pod tym względem nie wyskakuje mi już żaden błąd. Potem już przestał działać pilot (ustawia mi jakieś inne IP niż rzeczywiste, więc nie ma połączenia z apką na smartfonie przez wifi, a nie można samemu go wprowadzić). Przestała też działać ivona (teoretycznie opcja jest w programie, ale po ustawieniu program się zawiesza). Ale niestety przestali już reagować na kolejne zgłoszenia, więc program działa na pół gwizdka :/
    maxwell
    Problem

• Dzień dobry. Reagujemy na zgłoszenia, nie wykupujemy artykułów sponsorowanych, odpowiadamy na wszystkie maile, niestety czasem nasze maile lądują w spamie i stąd wrażenie, że nie było odpowiedzi.
    Maciek
    Pisarz

• Maciek napisał(a):Dzień dobry. Reagujemy na zgłoszenia, nie wykupujemy artykułów sponsorowanych, odpowiadamy na wszystkie maile, niestety czasem nasze maile lądują w spamie i stąd wrażenie, że nie było odpowiedzi.

Skoro państwo reagują na zgłoszenia , to czemu nie ma żadnej odpowiedzi w tym wątku na zadane pytanie, a odpowiadacie na pytania które nie były powiązane z tematem, i proszę sobie darować wpisy że wiadomości lądują w spamie może parę lat temu ktoś by w to uwierzył .

Dalej nie dostaliśmy odpowiedzi co było przyczyną błędu z połączeniem z internetem ? takie wiadomości powinny być u was na oficjalnej stronie podane że jest z tym problem czy jakaś awaria.

Znajomy przesiedział cały piątek na szukaniu przyczyny u siebie na laptopie , czy to u niego coś nie tak z systemem aż w końcu go wgrał na nowo i jakie było jego zdziwienie kiedy program dalej nie działał prawidłowo , dopiero po mojej informacji że to problem z waszej strony odpuścił. Proszę sobie pomyśleć jaki był sfrustrowany zdenerwowany kiedy się dowiedział że to nie problem u niego, a łatwiej by było na waszej stronie podać informacje. Są różni ludzie i różnie podchodzą do tego czego używają dlatego jakie kolwiek problemy z waszej strony powinny być ogólnie dostępne na waszej stronie ( Taka mała uwaga na przyszłość ).
    Gość

Następna strona

Powrót do ALLPlayer 6.9-7.5 - problemy i propozycje...

Informacja