ALLPlayer 8.0 Beta - TESTY

11 kwi 2018, o 13:04

• Już za chwilę wydajemy ALLPlayera 8.0, który został praktycznie napisany od nowa.
    Rezygnujemy ze zbędnych bajerów, upraszczamy interfejs, stawiamy na szybkość i prostotę.
    Będziemy wdzięczni za wszelkie uwagi dotyczące działania programu, błędy i sugestie funkcji, które moglibyśmy dodać lub usunąć z odtwarzacza.

Wersję BETA ALLPlayer 8.0 można pobrać z: http://allplayer.org/Download/ALLPlayer8Beta.exe (z 24.04.2018)
    Maciek
    Pisarz

• Po kilku latach spróbowałem nowego Allplayera beta - jest znacznie lepiej, ale...
    - nie zapamiętuje pozycji filmu na ekranie
    - nie zapamiętuje koloru napisów
    - nie zapamiętuje manual aspect ratio
    - nie zapamiętuje ostatnio otwartego pliku i jego pozycji czasowej (przydatne przy powrocie do oglądania po kilku dniach)
    - brak edycji skrótów klawiszowych (także możliwość skonfigurowania przycisków do brightness/contrast/saturation/)
    - instaluje zbędne radio
    - czy ten lektor syntetyczny jest potrzebny?

Co skłoniłoby mnie do przesiadki na Allplayer z najlepszego odtwarzacza, czyli PotPlayer?
    - poprawione wszystkie powyższe opcje
    - możliwość ustawienia napisów POD filmem i zapamiętanie tej opcji, żeby nie musieć tego ustawiać za każdym razem
    - zapamiętanie aspect ratio
    - REGULOWANY efekt ostrości obrazu (sharpen), dzięki któremu na PotPlayer można uzyskać jakość BluRay na filmie 720p
    - ustawienie aspect ratio 2.35:1
    - screen align to top (żeby ekran był zawsze dociśnięty do górnej krawędzi, a napisy pod nim)
    - jakiś podstawowy EQ (niby jest ikonka, ale u mnie nic się nie dzieje po naciśnięciu na nią)
    - opcja: normalize audio
    - efekt dźwiękowy podobny do Crystality z Pot playera (podbicie właściwych częstotliwości/extend stereo itp).
    - upsampling audio 24/96 lub bardziej też byłby mile widziany.
    - LMB: play/pause
    - jeśli dla kogoś to mogłoby być zbyt zagmatwane w obsłudze, to zróbcie dwa warianty ustawień: SIMPLE/ADVANCED i po kłopocie

Myślę, że jak uda Wam się zrobić te rzeczy i usunąć zbędne, to macie killera wszystkich odtwarzaczy.
    Dzięki, że w ogóle pracujecie nad poprawieniem Waszego odtwarzacza. Trzymam kciuki!
    testovy

Powrót do ALLPlayer 8.0

Informacja