ALLPlayer 8.0 - piszcie tutaj o problemach i propozycjach

Najnowszy ALLPlayer, życzymy mało problemów, ale jak jakieś znajdziecie to je naprawimy!

• Auroresume - nie działa jednak ciągle. Jak któryś kolega wcześniej pisał, powinien się tworzyć pliki ini, bo to dużo pomaga.
    foNi

• Poza tym, nie trzyma ustawień np.poziomu dźwięku, co też jest wkurzające. Poprzednia wersja była lepsza :P
    foNi

• Na minus brak licznika pokazującego czas do ukończenia filmu który kiedyś można było włączyć w prawym górnym rogu.
    pixatu

• foNi napisał(a):Auroresume - nie działa jednak ciągle. Jak któryś kolega wcześniej pisał, powinien się tworzyć pliki ini, bo to dużo pomaga.

Mi też autoresume raz działa, raz nie.
    Fajnie też było jak plik z napisami zapisywało w tym samym katalogu co filmy a nie wrzucało to temp-a.
    Ja ponowie prośbę - udostępnijcie wersje 7.7
    Piotrek

26 maja 2018, o 06:18

• Mój laptop nie posiada klawiatury numerycznej. Proszę o możliwość edycji skrótów klawiszowych. Dziękuję.
    Halo

26 maja 2018, o 10:09

• Piotrek napisał(a):
    foNi napisał(a):Auroresume - nie działa jednak ciągle. Jak któryś kolega wcześniej pisał, powinien się tworzyć pliki ini, bo to dużo pomaga.

Mi też autoresume raz działa, raz nie.
    Fajnie też było jak plik z napisami zapisywało w tym samym katalogu co filmy a nie wrzucało to temp-a.
    Ja ponowie prośbę - udostępnijcie wersje 7.7

Potwierdzam, odnośnie napisów. W przypadku automatycznego sprawdzenia dostępności napisów - zapisywane są one w TEMPIE zamiast w katalogu z filmem, ale... jak pobierze się ręcznie to już są w folderze z filmem.

Pozdrawiam.
    Gość

• Nie działa korektor dźwięku :/
    Przemek

• Archi napisał/a:
    działa qde, sprawdzimy:
    - zapamiętywanie ostatniego filmu i położenia - trzeba w menu włączyć "Autoresume"

NIe wiem... może ja jestem ślepy, a może to dlatego ze jest środek nocy, ale ja żadnej funkcji "Autoresume" w menu nie widzę a przejrzałem je z 10 razy na wszystkich zakładkach... NIe wiem co mnie podkusiło aby w końcu zainstalować wersję 8.0 ale chyba po tylu latach używania Allplayera trzeba będzie się przerzucić na coś bardziej przyjaznego użytkownikowi, bo to co wydaliście na 20 rocznicę to gniot jakich mało. A szkoda bo używam Allplayera prawie od początku. Szkoda że chcąc przypodobać się użytkownikom mniej zaawansowanym zapomnieliście całkowicie o tych bardziej zaawansowanych. A wystarczyło jak ktoś to wcześniej napisał dorobić sekcję "Zaawansowane ustawienia" (tak jak to jest w każdym porządnym programie). Ale przejdźmy do szczegółów:
    1) Jak już napisałem autoresume nie działa (nie widzę nawet takiej opcji pomimo usilnych prób jej odnalezienia po przeczytaniu tego posta)
    2) Jak już ktoś napisał brak plików ini (pomocne w historii jakie filmy się obejrzało, mogło by być ustawiane jako opcja zaawansowana z ustawianą ścieżką dostępu, domyślnie wyłączona)
    3) Automatyczne dobieranie napisów to jakaś porażka (ale to akurat nie jest mankament tylko tej wersji bo już w poprzednich nie działało to dobrze, ale jako że z resztą nie miałem problemów to mogłem to jakoś przeboleć) nie wiem na jakiej podstawie program dobiera napisy ale mam jeden katalog do filmów w którym jest kilka plików z napisami i do paru filmów Allplayer dobiera mi napisy w ogóle od innego filmu i to pomimo że za każdym razem w tych filmach WYŁĄCZAM napisy więc wygląda na to że tego ustawienia program też nie zapisuje, a jest to strasznie denerwujące jak za każdym razem wracając do oglądania filmu muszę ręcznie wyłączyć napisy (pomimo iż nazwa pliku z napisami KOMPLETNIE nie pokrywa się z nazwą pliku filmu: przykład film o nazwie pliku igrzyska śmierci napisy o nazwie pliku Independence.day.ressurgence w formacie srt, przy każdym starcie filmu muszę odznaczyć "pokazuj napisy" pomimo że zrobiłem to już tysiące razy)

Także po niemal 20 latach BYE BYE ALLPLAYER (chyba że uda mi się znaleźc gdzieś na dysku poprzednią wersję...)
    ZawiedzionyUser

• Tak jak to ujął poprzednik, bye bye allplayer. Również korzystam z niego od 20 lat, ale takich "numerów" jeszcze nie było. Wersja 8,0 i 8,1 nie działają u mnie, tzn. działają ale mogę sobie filmy z własnego dysku pooglądać - słabo. Wersja 7,7 nagle w trakcie oglądania torrenta nagle przestała działać i engine search zgłasza brak dostępu do internetu, i tak już pozostało. Tak v. 8,0 jak i 8,1 zainstalowały mi na przeglądarce nieskończoną ilość kart ze stroną startową Gazety Wyborczej - toż to hakerstwo. Wygląda na to, że jedynym powodem stworzenia "nowej" wersji allplayera, była chęć zwiększenia dochodów z reklam i strach o posądzenia o piractwo. Sorry, jeśli ktoś pisząc instalatora nie potrafi nawet podać numeru wersji i "wydaje" potworka który jest kompilacją programów innych twórców, nie jest dla mnie wiarygodny. Więc bye bye.
    wib

• prawde prawi, tylko kosz .NIe sa zainteresowani opiniami uzytkownikow tylko wplywami na konto, tak jak mundialowcy.
    Kosz otwarty, badziew zutylizowany!!!!
    aaa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do ALLPlayer 8.2 - problemy i propozycje...

Informacja