ALLPlayer 8.0 - piszcie tutaj o problemach i propozycjach

Najnowszy ALLPlayer, życzymy mało problemów, ale jak jakieś znajdziecie to je naprawimy!

• Z jakiegoś powodu ALLPlayer rwie mi obraz na tv, nie rwie na monitorze, a wyłącznie na tv. Tyczy się to tylko ALLPlayera. Na innych działa wszystko normalnie. Na starej wersji, jeszcze poniżej 7, ładnie śmigał. Rwie identycznie jak np. w grach gdzie ma się wyłączony v-sync.

System Windows 10
    Goki

• U mnie identyczny problem.
    vodaabyk
    Problem

• Nie wiem czy nie zauważyłem, czy serio nikt nie wychwycił jeszcze problemu z edytorem napisów.
    W starym allplayerze była opcja synchronizacji tekstu z aktualnym momentem na ekranie - tutaj dostajemy jedynie możliwośc przesunięcia całych napisów o sekunde w przód/tył, a jak chcemy synchronizować napisy z ekranem, to dzieje się to tylko dla zaznaczonej linijki. Reszta napisów pozostaje bez zmian, co jest według mnie strasznie niepraktyczne, ponieważ często potrzebujemy przesunąć całe napisy o np 0,3 0,5 sekundy. Pozdrawiam i liczę na szybki rozrost programu, bo od wersji 8.0 rzeczywiście program chodzi sprawniej, ale jeszcze trochę trzeba nad nim popracować :)
    Xilajon

Poprzednia strona

Powrót do ALLPlayer 8.0 - problemy i propozycje...

Informacja