ALLPlayer 8.0 - piszcie tutaj o problemach i propozycjach

Najnowszy ALLPlayer, życzymy mało problemów, ale jak jakieś znajdziecie to je naprawimy!

• dzięki za info, w kolejnej wersji postaram się wszystkie zauważone błędy naprawić, piszczcie o wszystkim, wszystko czytamy
    Arczi
    Administrator

• Obecnie jest tak, że podczas instalacji programu jest opcja powiązania plików - otwieraj pliki audio/video w allplayer. Zwykle wykorzystuję allplayera tylko do plikow video. Zatem byłbym wdzięczny, gdyby można było oddzielić te dwie opcje, tak aby audio i video były osobno.
    Sid

• Witam
    Po zainstalowaniu ALLPlayer 8.0, nie mogę otworzyć opcji regulacji dźwięku (takie suwaczki na dole ekranu obok symbolu głośnika) .Equalizer z opcji tez zniknął.Nie wiem czy to jakiś błąd wynikający z mojej niewiedzy, bug?, a może equalizer od wersji 8.0 nie będzie wspierany ?.
    mrWilk

• gdzie się podziały ustawienia narzędzia ,pobierz brakujące kodeki
    jaca

• Od poprzedniej aktualizacji player nie zapamiętuje miejsca zakończenia oglądania - cały czas trzeba włączać od początku. Gdzie zniknęła ta opcja?
    foNi

• cześć,
    dlaczego nie ma możliwości ustawania, w którym miejscu mają się pokazywać napisy? (niżej-wyżej itp)
    Marcel

19 maja 2018, o 22:08

• Program jest bardzo dobrze odświeżony, i naprawdę działa świetnie, lepiej niż poprzednia wersja, co już jest sukcesem, bo nie myślałem że możliwe jest stworzenie jeszcze lepszego playera :) Problemem jest natomiast niedziałająca opcja autoresume - obojętnie czy ją zaznaczę, czy nie, pozycja nie jest zapamiętywana i nie tworzy się plik .ini (mam nadzieję, że nowa wersja zapisuje info o ostatniej oglądanej minucie w plikach .ini, tak jak stara - wbrew pozorom to ważne, i jak się ogląda kilka seriali naraz to można dzięki temu sprawdzić, który odcinek był oglądany, a który nie, już patrząc na widok folderu)
    tomekszy2

• Autoresume - poprawione,
    Pobierz brakujące kodeki - opcja nie jest potrzebna, ALLPlayer jest instalowany ze wszystkimi potrzebnymi kodekami.
    Maciek
    Pisarz

• Witam.Jestem użytkownikiem AllPlayer'a od zawsze.W tej 8ej wersji bardzo dziękuję za radio i za tyle polskich jego kanałów.Chciałbym wyłączyć te falujące wodotryski podczas jego słuchania ,ale chyba się nie da.Wersja 7 nie powodowała zacinania filmu podczas przeglądania netu , natomiast tu program nie jest zoptymalizowany bo podczas przeglądania netu na drugiej połówce monitora i oglądania filmu z lektorem , niestety są spore opóżnienia na głosie i zaciachy obrazu.Po włączeniu filmu i netu na wersji 7ej AllPlayer;a tego nie ma.
    tom

• Maciek napisał(a):Autoresume - poprawione,

no właśnie teraz zauważyłem, że niby działa, ale tylko dla ostatnio oglądanego filmu, i nie jest oparte na plikach ini w folderze z filmem... moja wersja to 8.0, czyli chyba najnowsza.
    tomekszy2

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do ALLPlayer 8.2 - problemy i propozycje...

Informacja