Spostrzeżone mankamenty AllPlayer 8.0

Najnowszy ALLPlayer, życzymy mało problemów, ale jak jakieś znajdziecie to je naprawimy!

• Dzień dobry ...rozeznałem się w najnowszej edycji AllPlayera i z przykrością stwierdzić muszę, że znalazłem dwa mankamenty.
    Pierwszy, to niedziałająca ikona equalizera...mam dostęp jedynie do płaskiego dżwięku (zarówno w słuchawkach jak i na głośnikach laptopa).
    Drugi, to nieprawidłowo działająca (i chyba również źle nazwana) "regulacja kolorów".
    Pod potencjometr kontrastu obrazu, podpięto funkcję zmieniającą kolorystykę, zupełnie zresztą niepotrzebną.
    Funkcja regulacji kontrastu zniknęła całkowicie...
    Ponadto nie sposób utrwalić (brak funkcji "save") ustawienia kolorów czcionki w napisach, Z każdym uruchomieniem filmu trzeba to czynić na nowo.
    Nie wiem czy tylko ja tak mam, ale nadmienię, że w poprzednich wersjach wszystko działało na cacy.
    Tak a' propos poprzednich wersji...Uruchomcie jakieś archiwum, aby można było sobie pobrać np. AllPlayer 7.7 i mieć go "w zapasie", tak na wszelki wypadek dla tych, którzy się przyzwyczaili i nie chcą wersji 8.0...
    Pozdrawiam admina i forumowiczów. ;)
    Załączniki
    Regulacja kolorów Kontrast na full.png
    Regulacja kolorów Kontrast na full.png (1.58 MiB) Przeglądane 994 razy
    Regulacja kontrastu normalny(reset).png
    Regulacja kontrastu normalny(reset).png (1.47 MiB) Przeglądane 994 razy
    muzerbe
    Czytacz

Powrót do ALLPlayer 8.2 - problemy i propozycje...

Informacja