ALLPlayer 8.0 - piszcie tutaj o problemach i propozycjach

Najnowszy ALLPlayer, życzymy mało problemów, ale jak jakieś znajdziecie to je naprawimy!

• Z jakiegoś powodu ALLPlayer rwie mi obraz na tv, nie rwie na monitorze, a wyłącznie na tv. Tyczy się to tylko ALLPlayera. Na innych działa wszystko normalnie. Na starej wersji, jeszcze poniżej 7, ładnie śmigał. Rwie identycznie jak np. w grach gdzie ma się wyłączony v-sync.

System Windows 10
    Goki

• U mnie identyczny problem.
    vodaabyk
    Problem

• Nie wiem czy nie zauważyłem, czy serio nikt nie wychwycił jeszcze problemu z edytorem napisów.
    W starym allplayerze była opcja synchronizacji tekstu z aktualnym momentem na ekranie - tutaj dostajemy jedynie możliwośc przesunięcia całych napisów o sekunde w przód/tył, a jak chcemy synchronizować napisy z ekranem, to dzieje się to tylko dla zaznaczonej linijki. Reszta napisów pozostaje bez zmian, co jest według mnie strasznie niepraktyczne, ponieważ często potrzebujemy przesunąć całe napisy o np 0,3 0,5 sekundy. Pozdrawiam i liczę na szybki rozrost programu, bo od wersji 8.0 rzeczywiście program chodzi sprawniej, ale jeszcze trochę trzeba nad nim popracować :)
    Xilajon

• mam chyba to samo co pisał ktoś wyżej, odkąd weszła nowa wersja z numerkiem 8 to filmy mi się zacinają, nie lecą płynnie tylko tak jakby "lagowały". Nawet jak jeszcze film nie będzie odpalony, tylko sam program i jeżdżę po nim myszką to mi tam wszystko się zacina i przeskakuje, to samo w ustawieniach i całym programie. Na innych programach tego problemu nie ma. Zgłaszałem to już kiedyś mailowo, kazano mi pobrać jeszcze raz program, bo rzekomo jakieś poprawki były ale dalej jest to samo.
    bialy500

• 1. Wcześniej miałem OSD na ekranie odliczające czas do końca filmu. Teraz nie mogę tego znaleźć.
    2. Ustawienie kontrastu powoduje zmianę kolorów.
    3. Co z filtrem ac3 ?
    zedmen

Poprzednia strona

Powrót do ALLPlayer 8.2 - problemy i propozycje...

Informacja