Konwertowanie filmów tylko z pulpitu.

Wszelkie problemy, instrukcje obsługi, propozycje rozbudowy tych nowych przydatnych programów...
dorcia
Problem

Konwertowanie filmów tylko z pulpitu.

Post autor: dorcia » 6 mar 2011, o 22:01

Witam. Zauważyłam, że wielu użytkowników ma problemy z konwertowaniem filmu. Też tak miałam, że po chwyceniu pliku z filmem i opuszczeniu go na otwartym oknem otwartego programu zaczął mi się film odtwarzać a nie konwertować. Głównie gdy chciałam tak zrobić , np. przenosząc plik z płyty. Dokładnie obejrzałam sobie filmik z instrukcją na Waszej stronie i zauważyłam, że u Was przenoszenie odbywa się z pulpitu. Także, przeniosłam film z płyty na pulpit i później spróbowałam skonwertować i tym razem się udało. Może w tym leży problem wielu użytkowników. Pozdrawiam i mam nadzieję, że komuś pomogłam.

Scripter1
PowerUser

Re: Konwertowanie filmów tylko z pulpitu.

Post autor: Scripter1 » 7 mar 2011, o 09:34

Ale w czym dokładnie jest problem, co się dzieje i którego konwertera to dotyczy?
U mnie konwertowanie działa zarówno plików z pulpitu jak i z innych lokalizacji.

dorcia
Problem

Post autor: dorcia » 7 mar 2011, o 10:52

Dotyczy konwertowania plików do odtwarzania filmów na PSP. Jeżeli chcę skonwertować film bezpośrednio z płyty to konwerter tylko odtwarza. Jeżeli ten sam film przerzucę z płyty na pulpit, to z pulpitu dopiero program chce go skonwertować.

Awatar użytkownika
Arczi
Administrator

Post autor: Arczi » 9 mar 2011, o 21:58

standardowo plik po konwersji jest umieszczony w tym samym miejscu gdzie oryginał - jeżeli film jest na płycie CD lub DVD nie da sie zapisać filmu po konwersji na tej płycie dlatego tu jest problem ale...

w najnowszych wersjach naszych konwerterów program powinien się zapytać w takiej sytuacji gdzie zapisać plik...

ODPOWIEDZ