Strona 1 z 1

Konwertowanie filmów tylko z pulpitu.

: 6 mar 2011, o 22:01
autor: dorcia
Witam. Zauważyłam, że wielu użytkowników ma problemy z konwertowaniem filmu. Też tak miałam, że po chwyceniu pliku z filmem i opuszczeniu go na otwartym oknem otwartego programu zaczął mi się film odtwarzać a nie konwertować. Głównie gdy chciałam tak zrobić , np. przenosząc plik z płyty. Dokładnie obejrzałam sobie filmik z instrukcją na Waszej stronie i zauważyłam, że u Was przenoszenie odbywa się z pulpitu. Także, przeniosłam film z płyty na pulpit i później spróbowałam skonwertować i tym razem się udało. Może w tym leży problem wielu użytkowników. Pozdrawiam i mam nadzieję, że komuś pomogłam.

Re: Konwertowanie filmów tylko z pulpitu.

: 7 mar 2011, o 09:34
autor: Scripter1
Ale w czym dokładnie jest problem, co się dzieje i którego konwertera to dotyczy?
U mnie konwertowanie działa zarówno plików z pulpitu jak i z innych lokalizacji.

Re: Konwertowanie filmów tylko z pulpitu.

: 7 mar 2011, o 10:52
autor: dorcia
Dotyczy konwertowania plików do odtwarzania filmów na PSP. Jeżeli chcę skonwertować film bezpośrednio z płyty to konwerter tylko odtwarza. Jeżeli ten sam film przerzucę z płyty na pulpit, to z pulpitu dopiero program chce go skonwertować.

Re: Konwertowanie filmów tylko z pulpitu.

: 9 mar 2011, o 21:58
autor: Arczi
standardowo plik po konwersji jest umieszczony w tym samym miejscu gdzie oryginał - jeżeli film jest na płycie CD lub DVD nie da sie zapisać filmu po konwersji na tej płycie dlatego tu jest problem ale...

w najnowszych wersjach naszych konwerterów program powinien się zapytać w takiej sytuacji gdzie zapisać plik...

Konwertowanie filmów tylko z pulpitu

: 9 sie 2020, o 19:01
autor: LindaLenty
Ten fvl to dziwny plik. Bo np. Nero 9 ptrafi sobie pradzić z plikami flv kiepskich od odc.323 czyli sezonu 11 a z pozostałymi nie. Trochę to dziwne. I może masz tu rację że ten fvl to nie tylko jeden format a może jest ich więcej i podobnych do siebie. Zajmę się tym.