ALLConverter To PSP

Wszelkie problemy, instrukcje obsługi, propozycje rozbudowy tych nowych przydatnych programów...
Scripter1
PowerUser

Re: ALLConverter To PSP

Post autor: Scripter1 » 30 gru 2009, o 13:06

Art pisze:Art ODP: Musisz utworzyć folder Video w głównym katalogu karty pamięci i tam wrzucić film. Jeżeli tego nie zrobisz lub utworzysz katalog gdzie indziej lub o innej nazwie - to PSP nie będzie widział pliku mp4. :D
Świetna porada, nikt z nas nie wpadł na to że ktoś może mieć skasowany z karty ten folder.
Wiele telefonów i innych urządzeń potrzebuje aby na karcie były te foldery: Images, Music, Sounds, Videos.
Art pisze:dźwięk został stracił synchronizację i w stosunku do obrazu video wyprzedza go o ponad 5 sekund
Sprawdzimy to... Czy w pliku wyjściowym nie było tego problemu? Zmień w filtrach ALLPlayera wyjście wideo na Overlay Mixer.
Art pisze:czas konwersji!! - tyle samo co czas filmu - czy tak miało być?
Czas w znacznym stopniu zależy od mocy twojego komputera i od kodowania pliku wyjściowego - im wyższa jakość filmu (wielkość pliku) tym więcej danych do przerobienia...

Gość

Post autor: Gość » 31 gru 2009, o 16:29

Art pisze:dźwięk stracił synchronizację i w stosunku do obrazu video wyprzedza go o ponad 5 sekund
Sprawdzimy to... Czy w pliku wyjściowym nie było tego problemu? Zmień w filtrach ALLPlayera wyjście wideo na Overlay Mixer.

Dzięki za odp. Plik źródłowy działa ok, mam już ustawione Overlay Mixer, Nie próbowałem na razie innych filmów. Ale spróbowałem innego convertera jak PSP_Video_9 i niestety problem z synchronizacja dźwięku powtórzył się. Wygląda na to że tego filmu nie będziemy oglądać na PSP

k.a.n.a.r
Problem

Post autor: k.a.n.a.r » 25 kwie 2010, o 11:47

Witam! W moim przypadku po wciśnięciu klawisza CONVERT nic nie rusza tylko pojawia się nastepujący komunikat:

Access violation at address 6B258ADE in module `avcodec-52.dll`.Read of address FFFFFFFF

Czy można na to coś zaradzic? :?:

Scripter1
PowerUser

Post autor: Scripter1 » 25 kwie 2010, o 17:06

Jaki system?
Można spróbować przeinstalować.

k.a.n.a.r
Problem

Post autor: k.a.n.a.r » 25 kwie 2010, o 18:31

windows 7

k.a.n.a.r
Problem

Post autor: k.a.n.a.r » 26 kwie 2010, o 20:00

Halo!!!
Jest tu ktoś?
Pomocy!!!!!!!!!!!!! :?

Kriss

Post autor: Kriss » 27 kwie 2010, o 07:46

Cześć,

w moim wypadku po włączeniu filmu DVD, wybraniu napisów z płyty itp. kiedy klikam opcję "konwertuj do PSP" w menu kontekstowym, po odpaleniu konsolki opcja "convert" pozostaje nieaktywna. Jakieś podpowiedzi ?

P.S. wcześniej bez problemu przekonwertowałem .3gs do PSP, tak więc kodeki sa chyba OK?

Dzięki
Kris

Awatar użytkownika
Arczi
Administrator

Post autor: Arczi » 28 kwie 2010, o 15:40

DVD? odtwarzał się ten film w oknie podglądu? DVD jak DVD nie da się przekonwertować, ale możemy z płyty wybrać plik VOB z filmem.

k.a.n.a.r
Problem

Post autor: k.a.n.a.r » 28 kwie 2010, o 16:27

Dziękuję Szanowny Adminie za zignorowanie mojego postu:/

Scripter1
PowerUser

Post autor: Scripter1 » 28 kwie 2010, o 19:01

k.a.n.a.r, czy przeinstalowałeś program tak jak ci pisałem (najlepiej przeinstalować zarówno ALLPlayera jak i ALLConvertera)?

ODPOWIEDZ