ZMIANA KLATKOWANIA NAPISÓW

Najnowszy ALLPlayer, życzymy mało problemów, ale jak jakieś znajdziecie to je naprawimy!
pitraczek9322
Czytacz
Posty: 1
Rejestracja: 5 lip 2020, o 13:44

ZMIANA KLATKOWANIA NAPISÓW

Post autor: pitraczek9322 » 5 lip 2020, o 13:47

W poprzednich wersjach programu można było z łatwością zmienić klatkowanie napisów, tym samym dopasować napisy do potrzeb pliku video. Działało to tak, że program pokazywał obecne klatkowanie napisów, a po wybraniu dowolnej linijki z filmu program sugerował jakie klatkowanie powinno zostać użyte, aby napisy działały poprawnie. Teraz tego nie ma. Mamy tylko jakieś dwa przyciski, które nie wiem do czego służą i do wyboru jakby tylko dwie opcje klatkowania czyli 25.00 i 23.93. Nie ma możliwości dopasowania napisów co bardzo smuci :( Na dodatek jest jakiś poważny problem z zapisywaniem poprawionych napisów. Po zapisaniu ich w osobnym pliku tworzy się format, którego nie da się otworzyć, ani którego nie otwiera sam program. Edycja napisów w poprzednich wersjach była naprawdę świetna, nie rozumiem po co to zmieniono...

Awatar użytkownika
Arczi
Administrator
Posty: 68
Rejestracja: 25 sie 2008, o 15:14

Re: ZMIANA KLATKOWANIA NAPISÓW

Post autor: Arczi » 6 lip 2020, o 10:57

Niestety prawie nikt nie wiedział co to za opcja, nie ma jej już wiele lat, dodatkowo w tej chwili 99,5% napisów jest idealnie dopasowanych.
Dożo osób przez takie opcje pisało że ALLPlayer to jakiś kombajn, dlatego wszelkie opcje których używał mniej niz promil ludzi zostały usunięte.
Przyznam że szkoda bo bywało że sam tej opcji kilka razy używałem.

ODPOWIEDZ